Čas na serveru 04:03:01

Oldřich Kerhart
Vesnička s kostelíkem

Id: 103001

Vesnička s kostelíkem

  •  / Vesnička s kostelíkem / Oldřich Kerhart

olej/plátno, rozměr 58 x 74 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2602x

Vyvolávací cena:

44 100

Příhozy: 64