Čas na serveru 10:09:25

Oldřich Koníček
Dívka mezi rozkvetlými máky

Id: 244631

Dívka mezi rozkvetlými máky

  •  / Dívka mezi rozkvetlými máky / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, kvalitně adjustováno,po

zobrazeno: 23952x

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Příhozy: 102