Čas na serveru 10:31:38

Oldřich Koníček
Dívka na pohovce

Id: 237009

Dívka na pohovce

  •  / Dívka na pohovce / Oldřich Koníček

olej/karton, rozměr 32 x 47 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně razítko "prodejna Mánesa"

zobrazeno: 1464x

Vyvolávací cena:
2 800

18 500