Čas na serveru 03:50:06

Oldřich Koníček
Krajina

Id: 75103

Krajina

  •  / Krajina / Oldřich Koníček
  •  / Krajina / Oldřich Koníček
  •  / Krajina / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2324x

Vyvolávací cena:

2 400