Čas na serveru 23:53:21

Oldřich Koníček
Most v Písku

Id: 178313

Most v Písku

  •  / Most v Písku / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz v minulosti opravován, oděrky na rámu, na zadní straně katalogové číslo

zobrazeno: 2436x

Vyvolávací cena:
11 000

35 500