Čas na serveru 05:48:51

Oldřich Koníček
Na pobřeží

Id: 251305

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Oldřich Koníček

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2787x

Vyvolávací cena:

10 000