Čas na serveru 19:25:50

Oldřich Koníček
Na vyhlídce

Id: 300408

Na vyhlídce

  •  / Na vyhlídce / Oldřich Koníček

olej/sololit, rozměr 48 x 45 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, lehce poškozený rám

zobrazeno: 996x

Vyvolávací cena: