Čas na serveru 15:33:17

Oldřich Koníček
Pobřeží

Id: 367504

Pobřeží

  •  / Pobřeží / Oldřich Koníček
  •  / Pobřeží / Oldřich Koníček
  •  / Pobřeží / Oldřich Koníček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr viditelný 38 x 58 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 856x

Vyvolávací cena:

5 600