Čas na serveru 03:16:47

Oldřich Koníček
Putim

Id: 137801

Putim

  •  / Putim / Oldřich Koníček
  •  / Putim / Oldřich Koníček
  •  / Putim / Oldřich Koníček
  •  / Putim / Oldřich Koníček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2030x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

16.7.2018, 22:34:00

16.7.2018 22:29 1 200 Kč