Čas na serveru 16:53:31

Oldřich Koníček
Sedící dívka

Id: 363201

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Oldřich Koníček

kombinovaná technika/pastel/lepenka, rozměr viditelný 73 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, značně poškozený rám, zaskleno, v kresbě drobné nedostatečnosti, na zadní straně původní katalogové číslo, stav viz foto

zobrazeno: 1187x

Vyvolávací cena:

8 000