Čas na serveru 05:16:26

Oldřich Koníček
Tajemná tůň

Id: 322501

Tajemná tůň

  •  / Tajemná tůň / Oldřich Koníček

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně katalogové číslo a autorské razítko, oděrky na rámu

zobrazeno: 5301x

Vyvolávací cena:

13 000