Čas na serveru 22:03:08

Oldřich Koníček
Tichá řeka

Id: 326902

Tichá řeka

  •  / Tichá řeka / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1268x

Vyvolávací cena:
4 800

12 500