Čas na serveru 12:26:35

Oldřich Koníček
U řeky

Id: 408702

U řeky

  •  / U řeky / Oldřich Koníček
  •  / U řeky / Oldřich Koníček
  •  / U řeky / Oldřich Koníček

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 608x

Vyvolávací cena:

23 000