Čas na serveru 01:54:31

Oldřich Koníček
Z Itálie

Id: 235202

Z Itálie

  •  / Z Itálie / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1256x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 72