Čas na serveru 11:12:02

Oldřich Koníček
Zámek Plumlov

Id: 308801

Zámek Plumlov

  •  / Zámek Plumlov / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 27 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1412x

Vyvolávací cena: