Čas na serveru 08:32:02

Oldřich Koníček
Zámek v Poděbradech

Id: 259903

Zámek v Poděbradech

  •  / Zámek v Poděbradech / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 90 x 95 cm, značeno a datováno 1912 vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 5012x

Vyvolávací cena:

36 000