Čas na serveru 13:47:14

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 270001

Apotheosa Karlovy Prahy

  •  / Apotheosa Karlovy Prahy / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, znečištěné sklo, rámováno

zobrazeno: 1023x

Vyvolávací cena:
1 200

13 000

2020,11-1,09,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu