Čas na serveru 11:22:28

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 270001

Apotheosa Karlovy Prahy

  •  / Apotheosa Karlovy Prahy / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, znečištěné sklo, rámováno

zobrazeno: 4424x

Vyvolávací cena:
1 200

23 000