Čas na serveru 14:10:50

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 273812

Apotheosa Karlovy Prahy

  •  / Apotheosa Karlovy Prahy / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3455x

Vyvolávací cena:
1 200

54 000

Příhozy: 76