Čas na serveru 00:18:08

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 375604

Apotheosa Karlovy Prahy

  •  / Apotheosa Karlovy Prahy / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu cca 48 x 32 cm, značeno, číslováno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2269x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 52