Čas na serveru 15:26:28

Oldřich Kulhánek
Bez názvu I.

Id: 306301

Bez názvu I.

  •  / Bez názvu I. / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

zobrazeno: 2023x

Vyvolávací cena:
1 800

11 500