Čas na serveru 19:54:57

Oldřich Kulhánek
David a Betsabe

Id: 254712

David a Betsabe

  •  / David a Betsabe / Oldřich Kulhánek

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3392x

Vyvolávací cena:
800

11 000

Účastníci: 18