Čas na serveru 10:01:50

Oldřich Kulhánek
Dvojice

Id: 230906

Dvojice

  •  / Dvojice / Oldřich Kulhánek

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 29 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1711x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 55