Čas na serveru 02:06:48

Oldřich Kulhánek
Dvojice

Id: 230906

Dvojice

  •  / Dvojice / Oldřich Kulhánek

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 29 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2145x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 55