Čas na serveru 22:02:34

Oldřich Kulhánek
Ecce Homo No. 1

Id: 193623

Ecce Homo No. 1

  •  / Ecce Homo No. 1 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 51 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1669x

Vyvolávací cena:

45 000

2019,07-1,15,21,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu