Čas na serveru 07:26:29

Oldřich Kulhánek
Faust

Id: 193624

Faust

  •  / Faust / Oldřich Kulhánek
  •  / Faust / Oldřich Kulhánek
  •  / Faust / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 35,5 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 7598x

Vyvolávací cena:
2 200

23 100