Čas na serveru 23:54:51

Oldřich Kulhánek
Hieronymus Bosch

Id: 192706

Hieronymus Bosch

  •  / Hieronymus Bosch / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 717x

Vyvolávací cena:

7 000