Čas na serveru 02:19:39

Oldřich Kulhánek
Homage Hans Memling

Id: 320501

Homage Hans Memling

  •  / Homage Hans Memling / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 48,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1228x

Vyvolávací cena:

10 000