Čas na serveru 14:43:21

Oldřich Kulhánek
Konvolut čtyř kusů

Id: 461011

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Oldřich Kulhánek

Muž: barevná litografie/papír, rozměr listu 20 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, Interview: litografie/papír, rozměr listu 16 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, Prstíky: litografie/papír, rozměr listu 29 x 22 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, Ruce: tři litografie/papír, rozměr každého listu 15 x 10 cm, značeno a datováno vždy ve spodní části, paspartováno, volně loženo

zobrazeno: 897x

Vyvolávací cena: