Čas na serveru 09:48:19

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 270021

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměry tisků 18 x 11,5 cm a 8,8 x 16,5 cm, vše značeno a datováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1595x

Vyvolávací cena:

10 000