Čas na serveru 13:16:57

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 308505

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Oldřich Kulhánek

ex libris/papír, rozměry ve výřezu 17 x 11,5 cm a 21,5 x 13 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3426x

Vyvolávací cena:

5 555