Čas na serveru 10:12:08

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: ex libris Ženy

Id: 463509

  •  / Konvolut dvou kusů: ex libris Ženy / Oldřich Kulhánek

Žena zboku: barevný lept/papír, rozměr listu 22 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, Žena zády: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 785x

Vyvolávací cena:

6 900