Čas na serveru 18:15:33

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: Messalina, Ex libris G.B.

Id: 463511

  •  / Konvolut dvou kusů: Messalina, Ex libris  G.B. / Oldřich Kulhánek

Messalina: barevný lept/papír, rozměr listu 22 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, Ex libris G.B.: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 1894x

Vyvolávací cena: