Čas na serveru 22:25:38

Oldřich Kulhánek
On nás přejde humor

Id: 183007

On nás přejde humor

  •  / On nás přejde humor / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 27,5 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

zobrazeno: 2352x

Vyvolávací cena:

39 000