Čas na serveru 13:49:32

Oldřich Kulhánek
Pád No. 1

Id: 293201

Pád No. 1

  •  / Pád No. 1 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu cca 75 x 57 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1971x

Vyvolávací cena:

22 000