Čas na serveru 13:23:56

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 1

Id: 316001

Parabola č. 1

  •  / Parabola č. 1 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 94 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1001x

Vyvolávací cena:

14 500