Čas na serveru 10:11:16

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 2

Id: 308601

Parabola č. 2

  •  / Parabola č. 2 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr 94 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1397x

Vyvolávací cena:

22 000