Čas na serveru 13:20:05

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 3

Id: 240412

Parabola č. 3

  •  / Parabola č. 3 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 79,5 x 57,5 cm, značeno, číslováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2727x

Vyvolávací cena:

22 000