Čas na serveru 10:01:01

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 3

Id: 308602

Parabola č. 3

  •  / Parabola č. 3 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr 94 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2415x

Vyvolávací cena:

23 000