Čas na serveru 14:31:26

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 4

Id: 316002

Parabola č. 4

  •  / Parabola č. 4 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 94 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1350x

Vyvolávací cena:

23 000