Čas na serveru 09:52:01

Oldřich Kulhánek
Pocta Brueghelovi

Id: 207005

Pocta Brueghelovi

  •  / Pocta Brueghelovi / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 40 cm, značeno,datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1701x

Vyvolávací cena:

13 500