Čas na serveru 11:20:59

Oldřich Kulhánek
Poetry No. 3

Id: 270025

Poetry No. 3

  •  / Poetry No. 3 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr tisku 14,5 x 10,7 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1271x

Vyvolávací cena:

12 000