Čas na serveru 00:52:21

Oldřich Kulhánek
Portrét mého fízla

Id: 447711

Portrét mého fízla

  •  / Portrét mého fízla / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 74 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, cyklus Tribunál

zobrazeno: 461x

Vyvolávací cena:
7 500

15 500