Čas na serveru 20:13:19

Oldřich Kulhánek
Repulsion No. 1

Id: 290901

Repulsion No. 1

  •  / Repulsion No. 1 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 88 x 65 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1412x

Vyvolávací cena:
3 800

16 000