Čas na serveru 09:55:00

Oldřich Kulhánek
Requiem for Auschwitz

Id: 305803

Requiem for Auschwitz

  •  / Requiem for Auschwitz / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 63 x 44,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 751x

Vyvolávací cena:
2 800

12 500