Čas na serveru 03:32:01

Oldřich Kulhánek
Requiem for Auschwitz

Id: 305803

Requiem for Auschwitz

  •  / Requiem for Auschwitz / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 63 x 44,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1096x

Vyvolávací cena:
2 800

12 500