Čas na serveru 17:42:25

Oldřich Kulhánek
Requiem für Lidice

Id: 305804

Requiem für Lidice

  •  / Requiem für Lidice / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2255x

Vyvolávací cena:
2 800

11 500