Čas na serveru 11:10:14

Oldřich Kulhánek
Requiem für Vietnam

Id: 305805

Requiem für Vietnam

  •  / Requiem für Vietnam / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 882x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000