Čas na serveru 09:08:54

Oldřich Kulhánek
Requiem za Hirošimu

Id: 305802

Requiem za Hirošimu

  •  / Requiem za Hirošimu / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 63 x 45 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1182x

Vyvolávací cena:
2 800

12 500