Čas na serveru 13:21:04

Oldřich Kulhánek
Rozmnožená pusinka

Id: 163408

Rozmnožená pusinka

  •  / Rozmnožená pusinka / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3108x

Vyvolávací cena:

8 000