Čas na serveru 20:07:37

Oldřich Kulhánek
Ruce

Id: 356706

Ruce

  •  / Ruce / Oldřich Kulhánek
  •  / Ruce / Oldřich Kulhánek
  •  / Ruce / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 29 x 17 cm, značeno a číslováno ve spodní části, kryto plexi, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 3412x

Vyvolávací cena:
1 200

10 167