Čas na serveru 01:13:05

Oldřich Kulhánek
Rudolf II.

Id: 427009

Rudolf II.

  •  / Rudolf II. / Oldřich Kulhánek

barevný lept/papír, rozměr listu 95 x 64 cm (velký formát!!!), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1008x

Vyvolávací cena:

31 000