Čas na serveru 14:50:41

Oldřich Kulhánek
Rudolfínská Praha

Id: 223003

Rudolfínská Praha

  •  / Rudolfínská Praha / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 8729x

Vyvolávací cena:
2 800

14 100