Čas na serveru 09:02:22

Oldřich Kulhánek
Rudolfínská Praha

Id: 223003

Rudolfínská Praha

  •  / Rudolfínská Praha / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 9705x

Vyvolávací cena:
2 800

14 100